Ripken Beyzbol Bıraktı Yaz Turnuvaları

Önceki Logolar Bulunuyor Ripken Deneyimi Organizasyonu, tesis logolarının her birini yeniden markalayarak Teksas’ta özel bir etkinliğe yeni turnuvalara ve genişlemeye başlayacak, orijinal görünümü değiştirerek şirket başladı. 20 yıl önce.

Duyuru, Aberdeen, Maryland’de faaliyet gösteren her mekanın konumuna çok daha kişiselleştirilmiş bir his getiriyor; Güvercin Forge, Tennessee; ve Myrtle Beach, Güney Carolina. Organizasyon ayrıca, ekipleri ve katılımcıları kontrol etmek için giyim ve üniforma sağlayıcısı 3N2 ile yeni bir anlaşma yaptı.

Ripken Deneyimi Yeniden marka, her bir yeri ve çevresindeki alanı özel kılan unsurları kapsar, ister Güvercin Forge Dumanlı Dağları, Myrtle Beach kıyı şeridi veya Maryland’in ünlü devlet bayrağı olsun.

Ripken Beyzbol Genel Müdür Yardımcısı Mike Kenney, “İşimizi büyütmeye ve genişletmeye devam ederken, mevcut ve gelecekteki sporcularımızla konuşmak için logolarımızı modernize etmemiz çok önemliydi” dedi. “3N2 ile ortak olmaktan kendimizden çokıt, çünkü şimdi vizyonumuzu performans odaklı, tasarım odaklı üniforma ve giysilerle hayata geçirmek için en iyi fırsata sahip olduğumuz.”

3N2 ile ortaklık, Ripken Beyzbol Mağazası’nı bu yaz ilk kez görecek ve 3N2’nin konfor odaklı, performans artırıcı beyzbol ekipmanlarını içeren çok yıllı bir anlaşma.

Sean, “Ripken Beyzbol, Big Leaguers gibi oyuncuları tedavi etmek ve yüksek performanslı kıyafetlerimizi ve özel yapım üniformalarımızın eklenmesiyle biliniyor, her top oyuncusunun en sevdikleri büyük liglerin ayakkabılarında yürüyüşleri gibi hissedeceğinden eminiz” dedi. Murphy, 3N2 genel müdürleri.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.