USTA Orta Atlantik Bölümü, Virginia Tennis Kampüsü

Planları ABD Tenis Derneği Orta Atlantik Bölümü, Virginia, Loudoun County’de 36-Court Tenis Kampüsü inşa etmeyi planlıyor ve yıl boyunca topluluk sağlığı ve sağlıklı yaşam mekanı oluşturuyor tenis aracılığıyla.

Kampüs, yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde tenis etkinlikleri çekecek ve günlük programlamaya sahip olacak ve kâr amacı gütmeyen kuruluşun sporu büyütme ve Atlantik bölgesindeki her toplulukta tenis vizyonuna ulaşma misyonuna hizmet etmesini sağlayacak. Orta Atlantik bölgesinde 1.3 milyon kişi, ülkedeki nüfus başına katılım oranının en yüksek üçüncü olan tenis oynadığını bildirdi.

İlgili Öyküler

Covid’in spor üzerindeki etkisi hakkında en güncel: Yeni NFL sezonu, Covid kısıtlaması yok

2022 WTA Finalleri Fort Worth, Teksas’a gidiyor

ABD Açık Ayar Bilet Satışları, Ağırlama Kayıtları

BNP Paribas Open Partners Onda Location’ın Steve Furgal Uluslararası Tenis Turları

ABD turnuva boyunca Ukrayna’ya yardımı artırmak için açık

Planlar arasında 20 açık mahkeme, 16 kapalı mahkeme, 8 turşu/gençlik mahkemesi ve günlük programlar ve maç oyunu, ligler, etkinlikler ve topluluk girişimleri için toplam 190.000 metrekareden fazla tenis altyapısı bulunmaktadır. Bir kez inşa edildiğinde, USTA Orta Atlantik operasyonlarını ve merkezini kampüste barındırmayı planlıyor.

USTA Mid-Atlantic’in genel müdürü Tara Fitzpatrick-Navarro, “Tenisi bireyler ve topluluklar arasında anlamlı bir değişiklik yapmak ve sporu çok daha fazla insana tanıtmak için büyük bir fırsatımız var” dedi. “Tenis kampüsünün peşinde olan topluluk ilk tekniğimiz, yaşamları, toplumu ve tüm Orta Atlantik bölgesini yükseltme ve geliştirme yeteneğinde dönüştürücü ve eşsiz bir şey inşa etmemize izin verecek.”

Proje yaklaşık 42 milyon dolara mal olacak ve 2025’te planlanan bir topluluğun çapa özelliği olarak, çeşitli ev alanları ve topluluk olanakları ile beklenen bir açılışa sahip olacak. USTA MAS, Tenis Kampüsü projesi için Loudoun Ekonomik Geliştirme’den 250.000 dolarlık bir Loudoun İlçe Hizmet Teşviki kabul etti. Loudoun İlçe Denetleme Kurulu ve Ekonomik Kalkınma İdaresi, 15 Mart Denetim Kurulu Toplantısı sırasında teşvik paketinin nihai onayı için kamuoyuna oy verecektir. Toplantının ardından USTA Mid-Atlantic güvenli finansman için bir sermaye kampanyası yapacak.

Loudoun Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Beth Erickson, “Bu yeni gelişme, ilçeyi en üst düzey spor hedefi olarak konumlandırmak için Visit Loudoun’un hesaplanan vizyonuyla uyumlu” dedi. “Yeni turnuvalar çekme ve iş yaratma ve otellerimize, restoranlarımıza ve diğer cazibe merkezlerimize talebi artırma fırsatı açacak. USTA’nın Atlantik’in ortasında Loudoun’a hoş geldiniz çok daha fazla heyecanlı olamazdık. ”

Toplum temelli tenis ve sosyal yardım programlarına ek olarak, Orta Atlantik Bölümü, yıllık 50’den fazla etkinliğe ev sahipliği yapan tahminler ve 78.000’den fazla etkinlik katılımcısına ev sahipliği yapıyor.

“Yeni kampüs, farklı yaşam yürüyüşlerinden insanları bir araya getirecek ve orta Atlantik topluluğunun önemli bir parçası olarak hizmet edecek, sosyal ve duygusal ihtiyaçlarını karşılayacak, ziyaret eden herkesin hayatını yükseltecek ve geliştirecek” dedi. USTA Orta Atlantik Memuru. “Duvarlarının ötesinde daha büyük topluluk ve Orta Atlantik bölgesine yükselen bir öğrenme, öğretim ve büyüme merkezi olacak.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.