Haftanın İşi: Yayın Koordinatörü, Futbol Derneği (FA)

Bir yayın koordinatörü için ilginç bir boşluk olan Haftanın Mevcut Görevi – Dünya Çapında Sporlar tarafından desteklenen – ayrıntıları sunmaktan heyecan duyuyoruz Futbol Birliği’nde (FA); İngiltere’de futbolun yönetim organı.

FA, oyunu herhangi bir şekilde kurmanın yanı sıra tanıtmaktan sorumludur; Çim köklerinden uzman oyuna, FA Kupası ve İngiltere dünya çapında takımlara kadar iki temel varlığı var: Wembley Stadyumu ve St. George’un Parkı.

Rol

FA’nın futbolun içindeki yayın ortakları için planlama, üretim ve hak sevkiyatı ve tüm uygun paydaşların yönetimine liderlik edin.

önemli sorumluluklar

Bağlantıları işlemek ve Barclays FA WSL, FA Şampiyonası, WFA Kupası, Continental Lastikler Ligi Kupası ve aslanlar arasında tüm kadınların çok platform futbol programlarını gerçekleştirmek için yerli ve dünya çapında yayıncıların yanı sıra üretim ortaklarıyla birlikte çalışın.

Doğrusal platformlar, vurgular, taşıma ve dergi programlama arasında çevrimiçi maçlar dahil tüm çıktıları denetleyin

Barclays FA WSL’nin her turu için yayın operasyonlarını yönetin – FTP sitelerine, vurgulara, çevrimiçi maç akışına materyal yayınlaması dahil – Malzemenin mevcut olduğu gibi paydaşlarla etkileşime girer

Site ziyaretleri, akreditasyonlar, CAM pozisyonları, bileşik düzenler, portal tasarımları ve muhabir pozisyonları dahil olmak üzere tüm aslan maçları için yayın operasyonlarını yönetin. Pürüzsüz teslimattan emin olmak için BroadStor Stadyumu ile Yayın Üretim Yöneticisi ve FA Etkinlik Yöneticisi ile birlikte irtibat kurmak

İngiltere kadınlarının dünya çapında maçlarını organize etmek için uygun paydaşlarla birlikte çalışın. Uygun futbol dernekleriyle sözleşme detaylarını aşmak da dahil.

Çizelge ve aynı zamanda tüm televizyonda yayınlanan ve akışlı maçlar için yayın seçimlerini ele alıyor, yarışmalar departmanı ile dikkatlice çalışıyor, yayıncılar, kulüpler ve yapım ortakları

Araştırma ve şekil trendlerini kontrol etmeyi analiz edin

Üretim bütçelerini yönetin ve uygulanabilir yerlerde PO’ları yükseltiyor

FA kanalları için görüntülerin temizlenmesi

Tüm platformlarda kadın futbolunun tadını çıkarma şansını artırın

Tüm yayın yönergelerinin tüm yarışmaların tarihi kadar doğru olduğundan emin olun

Tüm yayın sorguları ve taleplerle kulüpleri destekleyin

Öncelikleri değiştiren FA grubunu tatmin etmek için satın almada gerektiği gibi ekstra görevler yürütür

FA ne arıyor

Gerekli

Televizyon operasyonlarının deneyimi, ideal olarak spor endüstrisinde

Güçlü organizasyon becerileri

Detaylara güçlü ilgi

Çözme yapmak için proaktif teknik

İyi iletişim becerileri

Seyahat etme ve hafta sonları çalışma isteği

İstenen

Ticari olarak farkında

İngiltere yayıncıları ile bağlantılar da dahil olmak üzere yayın hakları piyasasının iyi anlaşılması

Bir dış yayın operasyonunun tüm teknik unsurlarının anlaşılması

FA size ne sunabilir

Değişen, dinamik ve dünyaca ünlü bir spor organizasyonunda ilginç ve zor bir işlev.

Cazip faydaların yanı sıra ideal aday için rekabetçi bir gelir.

Futbol Derneği grubu, dahil olmanın yanı sıra çeşitliliği de teşvik ediyor ve herkesin uygulamalarını memnuniyetle karşılıyor. İşe alım veya görüşme süreci ile ilgili herhangi bir özel talebiniz varsa, lütfen kapsam mektubunuzda bundan bahsedin.

Tam görev açıklaması için, tam olarak nasıl uygulanacağına dair ayrıntılara ek olarak, buraya tıklayın.

#Careers #Jobsinfootball #Jobsinsport #sportsjobs #sportsbiz

Haftanın görevi, dünya çapında spor endüstrisi için dünyanın önde gelen uzman kariyer platformu olan Worldwide Sports (GlobalSportsJobs) tarafından verilir.

ALSD Worldwide-Avrupa’nın Premium Koltuk ve Spor Ağırlama Piyasası için önde gelen etkinliği-12-13 Ekim tarihlerinde Liverpool FC’nin Anfield Stadyumu’nda gerçekleşen yeni yapılar, yenileme, hizmet açıklamaları ve Mevcut teknoloji ve kayıp kârları tam olarak nasıl telafi edeceğiniz Covid-19’u yayınladı.

ALSD ve Sports Location Business tarafından düzenlenen ALSD International’ın bir sonraki baskısı, mevcut ürünleri, hizmetleri ve çözümleri, Anfield Gezilerini, Goodison Park’ı ve M&S Bank Arena’yı sergileyen bir sergi salonu, üst düzey bir konferans yapacak , birçok ağ etkinliğinin yanı sıra, bilgi paylaşımı, ağ ve iş için optimize edilmiş şansı sağlıyor.

#sportsvenuebiz

#sportsvenuebusiness – Market Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler için Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.