Mükemmeliyetçilikle genç golfçülere yardım edin

Mükemmeliyetçi genç sporcularla uğraşıyor

Hatalarla uğraşmakta zorluk çeken ve kendileri ne yapmak isteyen genç bir mükemmeliyetçi golf oyuncunuz var mı?

Golf Psikolojisi Profesyonel ve Golfçü Zihinsel Edge CD programının yazarı Dr. Patrick Cohn, Amateur’a uzman golfçülere, kariyerinin son 20 yılında kurulan golf psikolojisi stratejilerini kullanarak golf psikolojisi stratejilerini tam olarak nasıl geliştireceklerini öğretiyor.

Bu haftanın golf psikolojisi oturumunda, Golf Professional of Golf Professional’ın yanı sıra Golf Mental Game’in yazarı Dr. Cohn, mükemmeliyetçi bir golfçü ile spor ebeveyninin endişesini yanıtlıyor.

İşte Dino’nun bu hafta sorduğu endişe:
“Yetenekli 10 yaşında bir genç golf oyuncum var. Mükemmeliyetçi olduğu için bir takım zorluklarla uğraşıyorum, hataları kabul etmiyor, aynı zamanda bana yardım etmeden her şeyi yapmak istemiyor… Yardım etmek için en iyi yöntemi bulmaya çalışıyorum Yoldan uzak dururken onu. Spor babasının yanı sıra destekleyici olmak için sizden bilgilendirilmem için en iyi yöntemin ne olduğunu merak ediyordum. ”

Cohn: “Mükemmeliyetçiye sahip olmak her zaman bir spor ebeveyni olarak bir zorluk… bu çift kenar bir kılıç…”

Dr. Cohn Dino’ya mükemmeliyetçi genç sporlar hakkında söylediklerini duymak için aşağıdaki sesi dinleyin:

İTunes üzerinden Golf Psikolojisi Podcast’e abone olun

Güvenle performans gösterecek kanıtlanmış stratejileri öğrenin!

Kaçırılan isabetten sonra kırılgan özgüvenden, güvenini zayıflatan veya kursta rahatça oynayamamayı zayıflatan katı veya yüksek beklentilerle oynuyor musunuz?

Eğer odak eksikliği, düşük özgüven veya kursta diğer zihinsel oyun zorluklarından yararlanıyorsanız, gerçek golf potansiyelinize ulaşamazsınız…

Başarılı golfçüler, rekabete karşı nihai güvenle tam olarak nasıl performans gösterileceğini keşfettiler, bu nedenle bunu yapmanıza yardımcı olacak golfçünün zihinsel kenar çalışma kitabını ve CD programını kurduk!

Golfçünün Zihinsel Edge programı, kişisel kursiyerlerimle birlikte, zihinsel oyunlarını artırmalarına yardımcı olmak ve kursta tutarlılığı artırmalarına yardımcı olmak için en iyi 8 zihinsel eğitim oturumunu içeriyor.

Golfçünün zihinsel kenar programı 8 güven artırıcı CD, MP3 ses kayıtları ve 8 oturumlu golfçünün zihinsel kenar çalışma kitabı içerir.

Golfçünün zihinsel kenarı: nihai güven için 8 haftalık bir plan

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?
“Şimdiye kadarki kişisel en iyi turumu attı!”
“Dün bana şimdiye kadarki kişisel en iyi turumu sunan son zihinsel koçluk oturumumuz için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum! 77’den daha iyi puan almadığım bir golf programında, 73’lük bir yarışmaya attım. Bu basit oturumun bana yarattığı inanılmaz içsel çalışmaya inanamıyorum ve bunun için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. ”
~ Emmanuel Grizaud, amatör golfçü

“Oyunumda muazzam miktarda fark!”
“Size tüm yardımınızı ne kadar takdir ettiğimi tam olarak söylemek istiyorum. Oyunumda çok büyük bir fark yarattın. Yardımından beri çok daha iyi hissediyorum; Daha önce yaptığım gibi gerginliği hissetmiyorum. İnsanlar için ne yaptığınız hakkında son derece iyi hissetmelisiniz – bu gerçekten bir hediye!. Kursiyerlerimin ve kendimin Dr. Patrick Cohn’un öğretisinden büyük fayda sağladığını anlıyorum. ”
~ Jim Dahline, PGA profesyonel

Güçlü golf güven stratejilerini öğrenin!

Preshot rutininiz sırasında herhangi bir “pahalı” zihinsel oyun hatası mı yapıyorsunuz?

Kontrol edin: Golfçülerin Preshot Rutinleri ile Yaptığı 6 “Pahalı” Hatalar

Ücretsiz Golf Güven Raporumuzu indirin!

Burada, preshot rutininizin içermesi gereken en iyi zihinsel oyun stratejilerini keşfedeceksiniz, 6 zihinsel rutininizin bozulması, neden kararsızlığın neden golfteki en kötü rakibiniz ve daha fazlası olduğunu keşfedeceksiniz!

Golfçülerin preshot rutinleriyle yaptıkları 6 “pahalı” hatalar

Zihinsel oyun müşterileri ne diyor?

“Bir PGA bölümü turnuvası kazanmama yardımcı oldu”
“Tüm harika işleriniz için teşekkür ederim. Geçen yıl PGA bölüm yarışmalarımızdan birini (büyük) kazanmamı sağladı. E-kitabınızı odaklamanın yanı sıra konsantrasyona da öne bakın! ”
~ Todd Sandow, PGA profesyonel

Kendine güveninizi artırın ve profesyonel zihinsel oyun koçluğuna odaklanın!

Usta zihinsel oyun koçu Dr. Patrick Cohn, kişisel koçlukla zihinsel oyun sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Dr. Patrick Cohn ile Orlando, Florida’da veya Skype, Facetime veya telefonla çalışabilirsiniz. 888-742-7225 numaralı telefondan bizi ücretsiz arayın veya sunduğumuz farklı koçluk programları hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

Zihinsel koçluk kursiyerlerimiz ne diyor?
Rutinimi değiştirmek büyük bir yardımcı oldu
“Bana rutinime yardım ettin – neredeyse bir akışı varmış gibi – kulübünüzü ve bunun içindeki patlamayı çekiyorsunuz. Rutin ile süzülmelisiniz. Kendinizi bir kadansla kalmaya çalıştığınız zamandır; Rutin senkronize değil. yardımcınull

Leave a Reply

Your email address will not be published.