Wichita, 2019-2021 NIRSA Basketbol Şampiyonası’na

ev sahipliği yapacak Wichita, Kansas, 2019-2021 yılları arasında NIRSA Şampiyonası Serisine ev sahipliği yapmak üzere seçildi.

Anlaşmanın bir parçası olarak, Wichita State Üniversitesi ve Wichita’nın 2019-2021 yılları arasında NIRSA’nın Ulusal Basketbol Şampiyonalarına ev sahipliği yapacak. 2019 etkinliği 12-14 Nisan tarihlerinde Wichita Hoops’ta gerçekleşecek.

Wichita’nın NIRSA Serisi Rekabetçi Spor Koordinatörü ve Turnuva Direktörü Austin Sanderson, “Wichita State Üniversitesi 2019, 2020 ve 2021 NIRSA Ulusal Basketbol Şampiyonalarına ev sahipliği yapmaktan heyecan duyuyor” dedi. “Oyuncuları, programlama personelini, yetkilileri, gönüllüleri ve hayranları Wichita’ya davet etmeyi ve onlara müthiş bir genel deneyim sunmayı dört gözle bekliyoruz. Wichita’nın merkezi konumu göz önüne alındığında, önümüzdeki birkaç yıl içinde bazı büyük turnuvalara ev sahipliği yapma fırsatımız var. ”

Wichita’daki şampiyonaların anlaşmanın üç yılı boyunca yerel ekonomik etkilerde 1,5 milyon dolardan fazla üretileceği tahmin ediliyor.

“Wichita, NIRSA Ulusal Basketbol Şampiyonası için ev sahibi olarak seçilmek için kendinden geçmiş,” dedi Wichita’yı kontrol eden spor satış müdürü Josh Howell. “Binlerce sporcuyu, antrenörü ve aileyi şehre davet etmekten heyecan duyuyoruz ve ziyaretçilerimize Wichita’nın neden önde gelen bir spor yeri olduğunu göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

Wichita Hoops, 12 basketbol sahası, bir izleme asma kat ve iki imtiyaz standı içeren 113.000 metrekarelik bir mekandır.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.