Rasheeda Martin, check -out’un satış direktörü olarak seçildi

Rasheeda Martin, Pennsylvania’daki check -out York’a yeni satış direktörü seçildi. Martin, son dört yıldır check -the York’ta çalıştı ve 2019’dan beri spor satışları ve hizmet yöneticisi olarak görev yaptı. Ziyaretçi Bürosu olarak.

Spor rolünde Martin, özel Olimpiyatlar Pennsylvania’nın Kapalı Kış Olimpiyatları, PDGA Amatör Disk Golf Dünya Şampiyonaları ve dünya çapında kıdemli voleybol derneğinin kıdemli klasiği gibi etkinlikte çekiliş yaptı.

York Başkanı Laura Gurreri’yi kontrol edin, “Rasheeda’nın son dört yıldaki başarılarından daha fazla gurur duymayabilirim” dedi. “Sadece organizasyonumuzda başarılı bir lideri olarak büyümesini izlemek, spor turizm sektöründe de son derece faydalı oldu. Aklımda Rasheeda’nın bu yeni işlevi satış departmanını yeni zirvelere taşıyacak bir sürücü ile ele alacağı konusunda bir soru yok. ”

Martin’in satış departmanının geleceği için hedefler arasında Sport York’un izlemesi gereken etkinliklerin yanı sıra yarışmaların yanı sıra girdi sağlayacak bölgesel spor ortakları da dahil olmak üzere bir spor danışma komitesinin geliştirilmesi yer alıyor. Aynı şekilde, York Bölgesi manzarasının çeşitli goblenlerine odaklanan yeni güzergahlarla bir dizi yeni grup tur miras pistinin geliştirilmesini denetlemesi bekleniyor. Turlar arasında bir Afro-Amerikan Miras Turu, İspanyol Miras Turu, LGBTQ+ Turu ve kadın liderliğindeki bira fabrikalarını sergileyen bir kadın ruhları turu olacak.

Martin, William C. Goodridge Esneklik Merkezi ve Yeraltı Demiryolu Müzesi’nin yanı sıra York-North Rotary Kulübü üyesidir.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.