Mobil ödemeler, WorldPay ile birlikte çalışan Royal Ascot’ta

başlayan Ascot Raycoure, bu yılki Royal Ascot sırasında sınıfının en iyisi müşteri deneyimi sunmak için ‘Şirket Mobile’ şirketinin en önemli küresel sunumunu uyguladı.

İngiltere’nin önde gelen ödeme işlemcisi olan WorldPay ve Samsung, Ascot donanımlı satıcılarla, herhangi bir ek ödeme donanımına ihtiyaç duymadan çalışan ödüllü My Mobile uygulaması olan sadece yazılımlı kart ödeme MPO’ları ile dolu.

Company Mobile, WorldPay’in Teknoloji Geliştirme Ekibinden doğan tescilli bir uygulamadır. Her boyutta satıcıların ödemeleri esnek ve ölçeklenebilir bir şekilde almalarını sağlar, karttan telefona veya telefona telefon teknolojisine pahalı altyapı yatırımına ihtiyaç duyulmadan telefon teknolojisine. Ascot yarışçıları, herhangi bir iğne girmeye gerek kalmadan temassız kartları veya akıllı telefonlarından içecekler için ödeme yapan daha hızlı, çok daha verimli bar hizmetinden memnun kaldılar.

Mobil su satıcıları da teknoloji ile donatılmıştı ve yukarıdaki kısa videodan da görebileceğiniz gibi sıcak havalarda şaşırtıcı olmak isteyen herkesin tercih edilmesinde ferahlık sunmalarını sağladı.

Müşteri geri bildirimi olumluydu ve sadece minimum eğitim ile personel, mobil konumlar ile yeni bir hizmet seviyesi işlem yapabildi ve sunabildi.

Ascot Hipodromu Teknoloji Başkanı George Vaughan şunları söyledi:

Company Mobile, mekanların ödeme alma şeklini büyük ölçüde değiştirme potansiyeline sahip heyecan verici ve esnek bir teknoloji.

Büyük etkinlikler yürütmenin zorluğu, donanım veya eğitime ağır yatırım yapma endişesi olmadan müşteri beklentilerini aşan ölçeklenebilir, sezgisel teknolojiye sahip olma ihtiyacıdır. Bu teknolojiyi dağıtmak için WorldPay ve Samsung ile çalışmak büyük bir başarı oldu, bu da daha hızlı işlemler, kuyruk süreleri ve gelişmiş bir ziyaretçi deneyimi ile sonuçlandı.

Bunun, önümüzdeki aylarda yarış pistinde piyasaya sürülen ve modernize olma arzusunu göstermeye yardımcı olacak ve Ascot’u her zaman böyle farklı bir mekan haline getiren geleneksel değerlere dikkat eden uzun bir heyecan verici yeni girişimlerin ilk olmasını planlıyorum.

Sports Mekan Business’ın bu yılın başlarında George Vaughan ile röportajını izleyin, Ascot’ta yerinde çekilen, aşağıdaki resme tıklayın…

Ascot Raine Course teknolojisi başkanı George Vaughan, Avrupa’nın ilk premium koltuk etkinliği ALSD International sırasında bu Ekim 11-12 Londra’ya dokunan deneyimlerini ve başarı öykülerini verecek çok sayıda endüstri uzmanından sadece biri.

Sports Venue Company (SVB), SVB CEO’su Katie McIntyre ile bu etkinlik için resmi bir medya ortağı olmaktan mutluluk duyuyor. Çok daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki afişe tıklayın ve bu mutlaka katılması gereken etkinlikte yerinizi koruyun.

#Alsdinternational

#Sportsvenuebusiness – sizi bilerek saklayın!

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.