IBM, Korintlilerin Fan Deneyimi Yolculuğu’nu

Brezilya Futbol Kulübü Korintliler, Korintliler, IBM ile arenasını destekleyen yeniliği modernize etmek için 10 yıllık bir sözleşme ortaya koydu. Korintliler, 360 derecelik bir yöntemle ve arenada dijital değişim yeteneklerini kontrol etmek için ilk Latin Amerika’nın yanı sıra Brezilya ekibi olacak.

Bu yolculuk boyunca, Korintliler, hayranlarının deneyimini dönüştürürken, eğitmen ve teknik personel için içgörü sunmayı amaçlıyor.

IBM, Watson ile IBM hizmetleri platformuyla bilişsel sevkiyat yetenekleri ile arena Korintliler’in tüm bilgi inovasyon atmosferini ve IBM bulutunda düzenlenen “Fiel Torcedor” sadakat platformunu ele almaya yardımcı olacak ve üçüncü kutlama sistemlerini entegre edecek. . IBM de aynı şekilde, fan program sistemlerinin yönetimine ve bilet satışlarının yanı sıra FIFA standartlarına uygun olarak mevcut turnikelere erişim gibi güncellenecek ve geliştirilecek gelenek sistemlerini de ele alacaktır.

Bugün, Korintliler “Fiel Torcedor” programında 117.000’den fazla hayranı kaydediyor ve kulübün Brezilya’da 33 milyondan fazla hayranı olduğu tahmin ediliyor. Bu dönüşümle Korintliler, yeni ürünler ve hizmetler sunarak önümüzdeki 18 ay içinde sadakat programlarına kayıtlı hayran sayısını iki katına çıkarmayı bekliyor.

Korintliler, üç Copa Do Brasil kupasının yanı sıra 29. Şampiyonayı belirtmenin yanı sıra ulusal şampiyonluğu yedi kez kazanan en başarılı Brezilya kulüplerinden biridir. Forbes, Amerika’daki en önemli futbol kulübü olarak ve dünyanın en çok desteklenen takımlarından biri olduğunu kaydetti.

Bu dönüşümle, Korintliler önümüzdeki 18 ay içinde sadakat programlarına kayıtlı hayran sayısını iki katına çıkarmayı bekliyor

Korintliler Reklam Direktörü Luis Paulo Rosenberg şunları söyledi:

IBM gibi dünya çapında bir partnerin genel olarak Korintlilere ve özellikle arenaya verebileceği faydalarından, teknolojilerin yakınsamasının yanı sıra, hayranlar için yeni bir olasılık çağında gerekli olan sentetik zekayı, deneyimi geliştirmeye ikna ediyoruz. Her biri ve her Korintliler hayranının yanı sıra maç gününden sonra. Daha önce desteklenecek bir yöntem ve bu sözleşmeden sonra en çok sevilen Brezilya Kulübüne eşsiz daldırma yöntemlerini sağlayacak bir yöntem olacaktır. Her zaman aynı olan tutku kadar değişecek olan her şey bugünden itibaren yeni ifade yöntemleri keşfedecektir.

IBM Brezilya Genel Müdürü Antonio Martins şunları söyledi:

Korintliler, dijital yeniden icatıyla futbolu deneyimleyeceğimiz yöntemi yeniden tanımlamak için Watson sentetik zekasını kullanıyor. Kulüp, şirket ve ortaklık şansını genişletmenin yanı sıra, oyunlardaki hayranlarının deneyimini, konforunu, bağlantısını, etkileşimini ve iletişimini geliştirmek için de öncülük ediyor. Brezilya spor ortamında IBM hizmetleriyle dijital değişikliği yönlendiren AI, Cloud ile yeni bir futbol deneyimine liderlik etmek için opsiyonun ortağı olmaktan heyecan duyuyoruz.

IBM, yönetim hizmetlerinde trend belirleyici olmaya devam ediyor ve spor için kişiselleştirilmiş fan deneyimleri ve dünyanın dört bir yanındaki ev eğlence mekanları ve Banc of the California Stadyumu, Mercedes-Benz Stadyumu gibi dijital yeniden icat ortağı. Atlanta Falcons ve Atlanta Eğitim Ground’un Çocuk Sağlığı; Atlanta United Futbol Kulübü eğitim tesisi. Ustalar ve Wimbledon ve ABD Açık gibi tenis Grand Slam etkinlikleri gibi etkinlikleri sağlayan dünyanın en büyük dijital şirketlerinden biri ve dünya çapında şirket stil ortaklarından biridir.

Görüntüler, Nezaket: IBM / Korintliler

Kaynak: Newsroom.Ibm.com

Arena Corinthians’ta taktik planlama başkanı Thiago de Rose ile yapılan röportajı aşağıdaki resme tıklayarak incelediğinizden emin olun…

#Sportsvenuebusiness – Endüstri Haberleri, Görüntüler ve Gelişmeler İçin Önde gelen platform

Bu makaleyi paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published.