Hawaii, Honolulu, Hawaii’deki K. Mark Takai Gaziler Anıt Aquatics Merkezi’ne

ev sahipliği yapacak Hawaii, etkinlik Japonya tarafından uluslararası takvime eklendikten sonra Ağustos ayında 2022 Junior Pan Pasifik Yüzme Şampiyonalarına ev sahipliği yapacak. Yüzme Federasyonu, Yüzme Avustralya, Yüzme Kanada ve ABD Yüzme.

Başlangıçta Rusya için planlanan 2022 Fine World Junior Yüzme Şampiyonası’nın iptal edilmesinin ardından dörtlü buluşma, Avustralya, Kanada, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri’nden genç sporculara ev sahibi olacak.

Milli takım Lindsay Mintenko’nun ABD Yüzme Genel Müdürü, “Pan PACS Charter Nations’a bu uluslararası toplantının destekleri ve ortaklıkları için minnettarız ve onları Hawaii’ye davet etmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi. “Fırsat kendini bir boşluğu doldurmak ve genç takım sporcularımız için bir etkinliğe ev sahipliği yapmak için sunduğunda, tereddüt etmedik. Hepimiz yeni nesil sporcularımız için uluslararası takım gezileri ve yarışmalarının değerini ve değerini anlıyoruz. ”

Yarışmanın Covid-19 nedeniyle iptal edilmeden önce 2021’de gerçekleşmesi planlandı. Junior Pan Pasifik Yüzme Şampiyonası en son 2018’de Fiji’de Japonya tarafından düzenlendi.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.