2021 Dünya Transplant Oyunları 5K’ya kadar bir aydan daha az bir süredir Dünya’yı Alıyor

Houston, Teksas – Houston, 2021 Dünya Nakli Oyunlarını düzenleyecek, ancak dünya çapında pandemi etkinliğin iptal edilmesini gerektirdiğinde Harris Bölge – Houston Spor Otoritesi yine de 5K’yı üretti – katılımcıların tam olarak 3,1 mil istedikleri toplamı toplamaya başlayabilecekleri dünya çapında bir çevrimiçi yarış.

2021 Dünya Nakli Oyunlarının iptali nedeniyle, Harris Bölgesi – Houston Spor Otoritesi, dünyanın dört bir yanındaki katılımcılar için çevrimiçi bir yarış olan 5K’yı yine de üretti.
28 Mayıs’tan 4 Haziran’a kadar katılımcılar koşabilir, yüzebilir, kürek çekebilir, yürüyebilir veya yaratıcı olabilir – futbol gollerini tekmeleyebilir veya bir golf turunu düşünebilir – yarış, her zaman dilimiyle ve dünyayı dolaşırken her kıtada yuvarlanır.

Spor Otoritesi CEO’su Janis Burke, “Pandemi bize en iyi atışını sağladı, ancak bu etkinliği canlandırıcı ruhu ve bu oyunlardan çıkan motivasyonu kaybetmeden bu olayı risksiz bir yöntemde tutmaya kararlıydık” dedi. “Olumsuz görülmüş olabilecekleri ve nakil topluluğu için son derece olumlu bir şey ürettik. Etkinliğin tarihinde ilk kez, nakil bekleme listesi hastaları, bağışçı aileler ve her türlü savunucular rekabet edebiliyor. ”

5K yine de katılımcılar 5 Haziran’da çevrimiçi bir kutlama ile hafta şenliklerini kapatacaklar. Dünya Transplant Oyunları, nakil alıcılarını, bağışçıları, bağışçı aileleri, sağlık çalışanlarını ve dünyanın dört bir yanından savunucuları birleştirmek için tasarlanmıştır, ancak nakil anlayışını artırmanın yanı sıra Dünya Transplant Oyunları Federasyonu’nun yaşam şeklindeki fayda sağlayacaktır! Gençlik Girişimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.