San Antonio, 2022 Savaşçı Oyunlarına

ev sahipliği yapmayı seçti. Uluslararası müttefik ülkelerden bir sürü de dahil olmak üzere orduda hizmet edin.

Şehrin Spor Komisyonu olarak hizmet veren kar amacı gütmeyen kuruluş olan San Antonio Sports, ilk olarak 2010 yılında düzenlenen oyunların spor ve mekan yönetimini koordine edecek. 2020 etkinliğinin Covid-19 iptalini zorlamadan önce San Antonio’da olması planlandı. 2021 etkinliği 12-22 Eylül tarihleri arasında Orlando, Florida’daki ESPN Büyük Spor Kompleksi dünyasında olacak.

San Antonio Belediye Başkanı Ron Nirenberg, “2020 oyunlarının iptal edilmesinden hayal kırıklığına uğramış olsa da, bu duyuru topluluğumuz için hoş bir haber” dedi. “ABD Gazileri Ticaret Odası, San Antonio Sports, Pro Futbol Onur Listesi, ordu ve topluluk ortaklarımızla büyük şehrimizi, askeri ortaklarımızı ve topluluğumuzu sergileyen birinci sınıf bir etkinlik üretmeyi dört gözle bekliyoruz. San Antonio’yu eve çağıran taraftarlar. ”

Hava Kuvvetleri, Ordu, Deniz Piyadeleri, Donanma ve Özel Operasyonlar Komutanlığı’nı temsil eden aktif görev ve kıdemli hizmet üyeleri tekerlekli sandalye basketbol, bisiklet, yüzme, güçlendirme, tekerlekli sandalye ragbi ve diğer uyarlanabilir etkinliklerde yarışacak.

Şehrin Askeri İşler Ofisi direktörü Juan Ayala, “Oyunların etkinlikleri ücretsiz ve halka açık olacak ve vatandaşlarımızı oyunlara katılmaya ve ilham almaya şiddetle teşvik ediyoruz” dedi. “Askeri Şehir ABD, ülkemizin yaralı savaşçılarını ve ailelerini karşılamayı dört gözle bekliyor.”

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Yazdır
LinkedIn
Reddit
E -posta

Leave a Reply

Your email address will not be published.