2019 Experience Dogs: Shot ile En İyi Anlaşma

Herkes, köpeğinin en iyi görünümlü program olduğuna inanıyor. Ancak, insanlar için doğru olduğu gibi, her köpek bir yürüyüşten veya yüzdükten sonra harika görünemez.

Cooper, Warren. Amanda House tarafından resim
1. Cooper, Warren, Vt.
Amanda House’un Viszla Cooper, okuyucuların opsiyon ödülleri için sosyal ağ yarışmamızda 350’den fazla oy daha kazandı – şampiyon Justin Pill’in iki yavrusunun resmini (bkz. En iyi arkadaş çekimi). “Cooper halkıyla dışarıda olmayı seviyor. Yeni parkurları kontrol etmek, bisiklet, kayak, yüzme ve nehirde uzanmaktan hoşlanıyor ”diye besteliyor.

Buck, Bennington. Trey Dobson tarafından resim
2. Buck, Bennington, Vt.
Beş yıllık sarı bir laboratuvar olan Trey Dobson’un Buck, nihai yol koşu ortağıdır. Uzun yolda 25 millik bir koşu ile ilgilenecek ve Prospect Mountain ve Hollanda Tepesi’ni dibe yarışmak için Cilting Up Prospect Mountain’ı sevecek.

Ruby, Ludlow. Resim Stephanie Firstbrook
3: Ruby, Ludlow, Vt.
Stephanie Firstbrook’un Sharpei/Lab/Hound Mix Ruby, önceki yarışmalarda Vermont Sports’un kapağını yaptı. “Ruby açık havada ilgili her şeyi seviyor,” diye besteliyor Firstbrook. “Yürüyüş, kano veya kış romping macerasına gitmek için her zaman heyecanlı. Ona ‘Percher’ diyoruz: ona yüksek bir toprak parçası sağlıyoruz ve saatlerce ve saatlerce dünyayı izlemek için aşağı inecek. ”

Cali, Colchester. Resim Emily Sanders-Demott
4. Cali, Colchester, Vt.
Cali, 11.5 yaşında bir Golden Retriever ve sahibi Emily Sanders-Demott şöyle yazıyor:

“O benim en iyi tomurcuğum ve üzgün olduğumda beni nasıl gülümseteceğimi tam olarak anlıyor. Daha iyi bir köpek veya arkadaş talep edemedim. Tercih ettiğimiz zammız, zirve yaprakları sırasında Stowe Pinnacle’dır. Sinirleniyorum, ancak sınırlandırıyor. ”

Riley Roo, Burlington. Phil Jones tarafından resim
5: Riley Roo, Burlington
Phil Jones, Altın Doodle, Riley Roo’nun bu resmini Mad River Glen çevre dostu ve altın kutlamasında yakaladı ve Riley sonbaharın fotoğrafına bakıyor!

Öne çıkan resim başlığı: Cooper Viszla yüzmeye gidiyor. Amanda House tarafından resim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.